26.04.2022 жылы кәсіптік бағдар беру жұмысы шеңберінде Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Алтынсарин ауданының білім бөлімінің Свердлов жалпы білім беретін мектебі" КММ-де Қостанай ауыл шаруашылығы колледжінің өкілдерімен мектеп түлектерін болашақ мамандығымен одан әрі анықтау және одан әрі оқу орнын таңдау мақсатында 9-11 сынып оқушылары арасында кездесу өткізілді.

Түлектер колледж студенттерінің мәдени-бұқаралық, спорттық, тынығу қызметі туралы ақпарат алды. Мектеп оқушылары мен мұғалімдеріне мамандықтар туралы, оқуға түсу үшін қажетті құжаттар тізімі туралы ақпарат таратылды.