дебатыПікірсайыс-зияткерлік рөлдік ойын, қолда бар білімді қолдану қабілетін қалыптастыратын, функционалдық сауаттылықты дамытатын және болашақта өзін-өзі табысты жүзеге асырудың кепілі болып табылатын білім беру технологиясы

Көмектесетін ережелер:

хэштэг   1-ЕРЕЖЕ: көбірек рефлексия.

Сіз әртүрлі ақпараттық ресурстарды пайдалана аласыз, тіпті қажет, бірақ бұған дейін берілген тақырыпты өзіңіз талқылағаныңыз жөн. Бұл оған деген көзқарасыңызды анықтауға мүмкіндік береді.

хэштэг2-ЕРЕЖЕ: көбірек фактілер.                                                                                                                                                                                                  Кез-келген дәлел әлсіз, егер ол фактілермен расталмаса. Оларға тарихи оқиғалар, статистикалық мәліметтер, сарапшылардың беделді пікірлері кіруі мүмкін. Жеңіске жету үшін бір қарағанда жеткілікті фактілерді білу керек.

хэштэг3-ЕРЕЖЕ.Көбірек ауызша сөйлеу.                                                                                                                                                                                     Есіңізде болсын, егер сіз күшті дәлел келтірсеңіз де, оны аудиторияға дұрыс жеткізуіңіз керек. Сондықтан аргументтерді жаттап алудың қажеті жоқ. Сіз басқа түсіндірулерге дайын болуыңыз керек және жазбаларыңызға және кейбір үлгілерге тәуелді болмауыңыз керек. Барлық ақпаратты тезиспен жазып, әңгіме барысында оны нақты ұстанған дұрыс. Бұл сізге көбірек пайда әкеледі және шеберлік деңгейін арттырады.

хэштэг4 ЕРЕЖЕ. Көбірек ұжымдық жұмыс.                                                                                                                                                                               Команданың әрбір мүшесі-бірегей тұлға. Ойынға ерекше сүйкімділік әкелетін тұлға сондықтан сіз бұл ресурсты пікірталаста қолдануға міндеттісіз. Ойынға дайындық кезінде және оның барысында әр ойыншы өз үлесін қосуы керек.

хэштэг5 ЕРЕЖЕ. Көбірек әртүрлілік.
 Егер сіз болашақ ойынның тақырыбын алсаңыз да, сіз қандай позицияға ие болатыныңызды әлі білмейсіз:жақтау немесе қарсы. Кез келген жағдайға дайын болыңыз. Мәселені әр түрлі жағынан қараңыз.

2022-2023 оқу жылы "Батыр" пікірсайыс клубының пікірсайыс жоспары

"Батыр"пікірсайыс клубының қатысушылары

© 2024. Все права защищены.