Біздің мектеп оқушыларының әлеуметтік белсенділігінің артуы, олардың нақты әлеуметтік жағдайды жақсартуға, атап айтқанда, коронавирустық инфекциямен (CVI) күресте жеке тәжірибелік қатысуға дайындығы. Бүгінгі таңда мектеп оқушыларының 50%-ға жуығы CVI-ға қарсы екпе алды.

Сондықтан біз, мектеп оқушыларының өскелең ұрпағы, балаларға инфекцияның пайда болуы мен таралуы туралы қарапайым білімдерімен көмектесіп, балалар мен ата-аналарға коронавирустық инфекцияға қарсы екпе алу арқылы өзіміздің және жақындарымыздың өмірін сақтап қалуды түсінуге үлес қосуымыз керек!

Мектептің өзін-өзі басқаруының оқушылары мектеп оқушыларын ақпараттандыруды жалғастыруда және CVI-ға қарсы егуге қатысқан оқушылар туралы №3 ақпараттық қабырға газетін шығарды.